Pracownik Działu Handlowego

Metro Internet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. działa na rynku usług telekomunikacyjnych. W 2002 r rozpoczęła swoją działalność. W naszej ofercie są cyfrowe usługi kablowe: telewizja, szerokopasmowy Internet i telefonia.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu handlowego

Zakres odpowiedzialności:

• realizacja planów sprzedażowych

• zawieranie umów i obsługa Klientów indywidualnych w zakresie oferowanych usług dostępu do Internetu, telefonii i telewizji

• współudział w przygotowywaniu materiałów reklamowych

• dystrybucja materiałów reklamowych

• planowanie i realizacja działań promocyjnych związanych z pozyskiwaniem nowych Klientów

• stała analiza rynku

Wymagania

Idealny profil kandydata to osoba zdeterminowana w działaniu dla której bezpośredni kontakt z klientem to wyzwanie i przyjemność.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży minimum 1 rok)

• Zdolności negocjacyjne

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Narzędzia do pracy: telefon, samochód, komputer
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
atrakcyjny system prowizyjny + premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi