Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- znajomość branży (maszyny budowlane), minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
- wykształcenie minimum średnie (budowlane lub mechaniczne) - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- profesjonalne szkolenia w Niemczech i innych krajach europejskich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- samochód służbowy (dla pracownika zatrudnionego w terenie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Fima Kurt König Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. działa na rynku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie