Opis stanowiska pracy

Pracownik działu handlowego

Zakres obowiązków:

- monitorowanie ogłoszonych postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych, prowadzenie spraw formalno-prawnych, realizacja zamówień przetargowych,
- tworzenie ofert handlowych,
- pozyskiwanie nowych klientów.

Gwarantujemy:

- stabilną pracę,
- możliwości rozwoju kwalifikacji zawodowych,
- umowę o pracę.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)"

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie - mile widziane kierunki związane ze sprzedażą i marketingiem,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- umiejętność biegłej obsługi komputera, pakietów Microsoft Office,
- znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych i handlowych z klientem,
- dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
- umiejętność radzenia sobie z różnorodnością zadań,
- łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
- wysoka motywacja do pracy oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- inicjatywa oraz samodzielność w działaniu,
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- dodatkowym atutem będzie znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych, znajomość aktualnych przepisów w zakresie ochrony środowiska.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Badań i Ekspertyz Środowiska rozpoczęło swoją działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria