Pracownik działu handlowego - obsługa sprzedaży internetowej

Tele-Konekt

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się importem i sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego w związku ze stałym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy, w naszej siedzibie w Poznaniu, na stanowisku:

Pracownik działu handlowego ze szczególnym uwzględnieniem pełnego procesu sprzedaży internetowej w tym poprzez portal aukcyjny Allegro oraz pozostałych internetowych kanałów sprzedaży.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, pracę w stałych godzinach, miłą atmosferę oraz motywujące wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia i zaangażowania w dynamicznym i zgranym zespole.

CV z podaniem numeru telefonu kontaktowego, adresu e-mail prosimy przesyłać pocztą elektroniczną.

Wymagania

Nasze wymagania:

- biegła znajomość internetu, portalu allegro i obsługi komputera,

- doświadczenie handlowe w handlu internetowym i stacjonarnym, znajomość trendów rynkowych, wyczuwanie i rozpoznawanie zachowań i oczekiwań klientów,

- bardzo dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego od strony teoretycznej,

- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumieć terminologię i dokumentację dot. komputerów,

- samodzielność w działaniu, punktualność oraz umiejętność pracy wielozadaniowej,

- odpowiedzialność i zaangażowanie,

- pedantyczność i skrupulatność, dobra znajomość zasad interpunkcji, ortografii, edycji tekstu oraz poczucie estetyki,

- podstawowa znajomość zagadnień dot. fotografii produktowej wraz z umiejętnością obróbki zdjęć będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma TELE-KONEKT konsekwentnie od utworzenia w 2000 roku dostarcza klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
comiesięczne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż