Opis stanowiska pracy

Firma Drew-Holtz Sp.z o.o. Sp.k. zatrudni osobę na stanowisku

Pracownik Działu Eksportu

Wymagania:

-Biegła znajomość języka niemieckiego

-Wykształcenie wyższe

-Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą w eksporcie /preferowana znajomość branży budowlanej, drzewnej

-Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

-Rozwijanie sprzedaży eksportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Ofert CV + List Motywacyjny.

Prezentacja firmy

Drew-Holtz” Z.P.U.H. od 1989 roku jest producentem drzwi, stolark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management