Opis stanowiska pracy

Krakowska Drukarnia Wielkoformatowa w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: grafik DTP

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie do druku oraz sprawdzenie poprawności plików graficznych, otrzymanych od Klienta.
Są to pliki do druku: banerów, siatek, folii, plakatów oraz inne związane z drukiem wielkoformatowym i reklamą zewnętrzną.
Do zakresu obowiązków należeć będzie także projektowanie materiałów promocyjnych i identyfikacji wizualnej na potrzeby firmy

Oferujemy:

Praca na oferowanym stanowisku zapewnia rozwój zawodowy oraz daje istotny wpływ na realizację dużych projektów medialnych. W młodym i dynamicznym zespole będziesz miał możliwość zdobywania cennego doświadczenia.

Wymagania

Biegła znajomość programów graficznych: CorelDraw, Photoshop oraz Illustrator
Doświadczenie oraz znajomość zagadnień DTP
Doświadczenie w grafice komputerowej zdobyte podczas stałej pracy
Kreatywność, zmysł estetyczny, szybkość wykonywania zadań.
Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych dla druku offsetowego i wielkoformatowego oraz portfolio.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie