OTTO Work Force OTTO Work Force

Pracownik działu administracji

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ołtarzew k/Ożarowa Mazowieckiego

Dla naszego Klienta - firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- ewidencja i segregacja poczty przychodzącej i wychodzącej
- wykonywanie prostych czynności biurowych
- skanowanie faktur kosztowych w systemie Web Cost
- obsługa centrali telefonicznej

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie minimum średnie
- bardzo dobra komunikatywność
- poczucie odpowiedzialności
- dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- pracę w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie
- pracę w zespole opartym na współpracy i dzieleniu się wiedzą
- możliwość rozwoju w strukturze firmy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.