Pracownik dso aktualizacjii Baz Danych

Drotax Sp. z o.o.

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Spolka Drotax poszukuje pracownikow do aktualizacji bazy danych we Wroclawiu oraz Olesnicy.

Oferujemy mozliwosc szybkiego awansu w zaleznosci od zaangazowania pracownika. Docelowo poszukujemy pracownikow na pelny etat, mozliwa jest rowniez praca w niepelnym wymiarze godzin oraz weekendy.

Wymagania

- znajomosc obslugi internetu

- znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym

- dokladnosc, rzetelnosc i zangazowanie w wykonywane zadania

- odpowiedzialnosc

- dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Grupa Drotax® jest uznanym ekspertem w badaniach i w informowaniu o rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych