pracownik ds. wsparcia sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Dla naszego Klienta, firmy produkującej urządzenia i systemy czyszczące, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 40319
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie operacyjne handlowców w ich codziennej pracy,
  • zarządzanie sprawami administracyjnymi Działu ds. Sieci Dealerskiej,
  • wsparcie klientów i pracowników Działu w prowadzeniu działań marketingowych,
  • obsługa klienta B2B na najwyższym poziomie.

Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobrej obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Power Point, Word),
  • doświadczenie zawodowe w pracy biurowej,
  • doświadczenie w pracy z klientem B2B,
  • mile widziana znajomość systemu CRM,
  • mile widziana znajomość mechanizmów marketingowych,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej,
  • zorientowanie i otwartości na Klienta,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i kreatywność w wprowadzaniu nowych rozwiązań

Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • niezbędne narzędzia pracy - komputer i telefon,
  • bonus roczny, prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport
  • kurs języka angielskiego,
  • cykliczne szkolenia dokształcające w centrali w Polsce oraz za granicą.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)