Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Pracownik ds Wprowadzania Danych

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 90-413 Łódź

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych z listów przewozowych do systemu,
  • praca w Excelu z danymi,
  • tworzenie raportów,
  • praca z dokumentacją magazynową,
  • współpraca z kurierami i innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie ze składkami ZUS,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00,
  • możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji jest przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego.

Aplikacje nie zawierające Listu Motywacyjnego, nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy