Pracownik ds. Rekrutacji, Administracji, Sprawozdawczości i Rozliczeń

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

21-500 Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w związku z projektem realizowanym na terenie woj. lubelskiego (powiat bialski, parczewski, radzyński, włodawski), poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. Rekrutacji, Administracji, Sprawozdawczości i Rozliczeń.
Miejsce: Biała Podlaska, Parczew, Radzyń Podlaski, Włodawa.
Obowiązki:
-działania związane z rekrutacją uczestników projektu
-obsługa finansowa projektu
-nadzór nad zgodnością operacji z zasadą konkurencyjności i efektywnego zarządzania finansami, prawodawstwem krajowym
-przygotowanie wniosków o płatność
-kontrola realizacji budżetu
-bieżące monitorowanie projektu i uczestników
-nadzór nad sprawozdawczością szkoleń
-raporty z monitoringu, pomiar rezultatów oraz produktów

Oferujemy:
-stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska
-niezbędne narzędzia pracy
-współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
-do dyspozycji Biuro Projektu

Minimalne wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Wymagania

Wymagania:
-doświadczenie w min. dwóch projektach EFS
-doświadczenie przy rozliczaniu min. dwóch projektów z Działania 6.2
-doświadczenie w pracach wymagających wysokich zdolności organizacyjnych
-bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
-samodzielność – własna inicjatywa, kreatywność
-dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność dostrzegania problemów i proponowania własnych rozwiązań
-czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przygotowaniem i zarządzaniem projektami UE z p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia