Pracownik ds.prac manualnych i pomocy przy produkcji, Poz - Krzesiny, 10,00 - 10,50 zł brutto/godz.

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Poznań

Dla firmy, mieszczącej się w Poznaniu - Krzesinach poszukujemy pracowników do prac manualnych związanych z produkcją.

Dojazd do miejsca pracy:
autobus z ronda Rataje: 62, 96 lub 512

Opis stanowiska:

-prace manualne: składanie kartoników
-drobne pomoce przy produkcji
-praca stojąca
-godziny pracy: 6-14, 14-22

Oferujemy:
-pracę w renomowanej firmie
-10,00 zł brutto/godz. pracy z możliwością podwyżki
-10,50 zł brutto/godz. w sobotę i niedzielę
-dobrą atmosferę pracy

Oczekujemy:
-motywacji do pracy
-mile widziane zdolności manualne
-Aktualna Książeczka Sanepid

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: