Pracownik ds. Pozyskiwania i Obsługi Klienta Biznesowego - B2B

Copy Felix

Kraków, 31-070, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany partner RICOH, XEROX oraz LEXMARK z siedzibą w Krakowie, działająca na rynku techniki biurowej od 1992 roku poszukuje:

Pracownika ds. Pozyskiwania i Obsługi Klienta Biznesowego

Do obowiązków Pracownika należeć będzie:

• podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy

• telefoniczne pozyskiwanie nowych kontrahentów

• wizyty u klientów

• doradztwo produktowe

• tworzenie ofert

• realizowanie planów sprzedażowych

Oferujemy:

• Nowoczesne narzędzia pracy

• Szkolenia handlowe i produktowe

• Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Specjalisty ds. Handlowych

• Pracę z klientami z segmentu B2B (klienci biznesowi - firmy)

• Stałe wynagrodzenie + premia + prowizja od sprzedaży

• Umowę o pracę

Zapraszamy osoby energiczne, optymistyczne, lubiące rozmawiać przez telefon, ciekawe ludzi i chcące się rozwijać.

Jeżeli chcesz się więcej o nas dowiedzieć zapraszamy na naszą stronę to wpisz w google : copyfelix)

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych.

Wymagania

• doświadczenie w pracy związanej z telefoniczną i bezpośrednią obsługą klienta

• dobra, praktyczna znajomości pakietu Office

• wykształcenie minimum średnie

• komunikatywny j. angielski

• prawo jazdy kat. B (czynne)

Prezentacja firmy

Kserokopiarki, drukarki, skanery, oprogramowanie do zarządzania i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi