Pracownik ds. oceny ASO/ testy warsztatowe

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Praca polega na realizacji testów warsztatowych na terenie całej Polski. Pracownik będzie miał za zadanie wykonywanie ich samodzielnie. Polega to na celowym wprowadzeniu usterek do samochodu klienta, następnie oddanie tego samochodu na przegląd, a po przeglądzie ujawnienie się w serwisie i wspólna weryfikacja wprowadzonych usterek.

Wymagania

- wyższe inżynierskie ( mile widziany profil samochodowy)
- doświadczenie w prowadzeniu samochodów
- asertywność (rozmowy z kierownikami serwisów)
- bardzo duża mobilność ; gotowość do częstych wyjazdów (4-5 dni w tygodniu w delegacji)
- wiedza z zakresu motoryzacji

Oferujemy:
- umowa zlecenie (status studenta) lub umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące + następna umowa na czas określony
- samochód na wyjazdy służbowe, telefon

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV .
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawodostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive