PRACOWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI

Centrum Usług Wspólnych w Opolu

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1710

Obowiązki:

• 1. Dokonywanie ewidencji operacji gospodarczych.
2. Prowadzenie obsługi księgowej i finansowej jednostek obsługiwanych.
3. Zapewnienie pod względem finansowym prawidłowości zawieranych umów przez jednostki obsługiwane.
4. Kontrolowanie zgodności operacji finansowych i gospodarczych z planem finansowym,
5. Kontrolowanie kompletności i rzetelności dokumentów stanowiących podstawę operacji finansowych.
6. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, analizowanie wykorzystania przydzielonych środków z budżetu lub środków pozabudżetowych i innych będących w dyspozycji jednostki.
7. Terminowe przygotowywanie danych do sporządzania sprawozdań finansowych i budżetowych.
8. Sporządzanie raportów z monitorowania wykonania planu jednostek obsługiwanych.
9. Przygotowywanie danych do projektu pla

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : mile widziane osoby z orzeczeniem o niepelnosprawności oraz osoby bezrobotne[Umiejętność 1] : dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie

Miejsce pracy: Piastowska 17, 45-082 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danychNa podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych oso-bowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (da-lej: RODO), informuję, że:Administrator danych:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Usług Wspólnych siedzibą w Opolu, ul. Piastowska 17, kod pocztowy 45-082, e-mail: cuw@cuw.opole.pl , tel. 77 4455920Inspektor ochrony danych:Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:adres: ul. Piastowska 17, 45-082 Opole; e-mail: iod@cuw.opole.plCele przetwarzania danych osobowych oraz podstawa prawna przetwarzania:Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art.6 ust 1 lit aRODO i wyłącznie w cel u będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego orazwybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę.Odbiorcy danych:Nie dotyczy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych.Okres przechowywania danych osobowych:Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy w celu udokumentowania przeprowadzonego procesu naboru.Prawo dostępu do danych osobowych:Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania.Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwa-rzania Pani/Pana danych osobowych.Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż prze-twarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.Konsekwencje niepodania danych osobowych:Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem umownym/ustawowym/warunkiem zawarcia umowy o pracę, a ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz podpisania umowy o pracę.Przekazanie danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej:Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwatrzeciego/organizacji międzynarodowejZautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie:Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą wykorzystane do profilowania.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy