Pracownik ds gospodarki materiałowej

Plandeki Raszyn Sp. z o.o.

Tarczyn k Grójec, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Tarczyn
Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:
• przygotowywanie i wydawanie materiałów wg specyfikacji technologicznej
• wydawanie materiałów z magazynu wyrobów gotowych
• sprawdzanie zgodności ilościowej i jakościowej z dokumentacją dostaw
• rozładunek i załadunek towaru i produktów gotowych
• utrzymanie czystości i porządku w magazynie
• przestrzeganie zasad BHP
• wykonywanie okresowych spisów stanów magazynowych
Wymagania
• sprawna obsługa komputera
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w zespole (mile widziane)
Oferujemy:
• pewną i stabilną pracę
• fajny i zgrany zespół
• atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych ABC Data S.A. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926).
Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Witamy Państwa<br/> <br/>Od 1965 roku oferujemy Państwu nasze usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka