Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług badawczo rozwojowych dla motoryzacji, a stała współpraca z liderami branży i 45-letnie doświadczenie, zapewniają nam stabilną pozycję rynkową.

Obecnie do Pracowni Badań Mechanicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ds. Badań

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania na stanowisku:

  • manualne wykonywanie badań mechanicznych różnych części i zespołów, głównie samochodowych
  • dozór stanowisk badawczych pracujących w cyklach automatycznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mechanik, elektryk, automatyk, mechatronik)
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • ogólna znajomość zagadnień technicznych
  • zdolności manualne oraz dokładność wykonywania pracy
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością dalszego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. ul. Sarni Stok 93, 43-300 Bielsko-Biała