PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI

Viki-Med

41-902 BYTOM, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej
- Odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie
- Nadzór nad dokumentami firmowymi z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie
- Zakupy firmowe artykułów biurowych
- Wykonywanie zadań mających na celu organizacje spotkań z klientami
- Budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami

Wymagania

Dynamizm w działaniu, znajomość pakietu office i urządzeń biurowych, wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, wysoko rozwinięta kultura osobista.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku medycznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja