Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2507

Obowiązki:

docieplanie budynków -teren Złotnik Kujawskich, Inowrocławia, okolic

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie zawodowe przy dociepleniach budynków, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy: Morelowa 8, 88-180 Złotniki Kujawskie, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony telefonem pod nr tel. 798 896 063

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy