Pracownik do zarządzania sklepem internetowym

Troy - Dystrybucja Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba do zarządzania sklepem internetowym

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie sklepem internetowym
  • codzienna obsługa sklepu internetowego
  • umieszczanie nowych produktów
  • aktualizowanie treści na stronie
  • prowadzenie i rozwijanie sprzedaży w sklepie internetowym
  • obsługa zamówień
  • obsługa e-mail ,telefoniczna klientów
  • nadzór nad poprawnością i terminami dostaw
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • współpraca z magazynem

Oczekiwania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office
  • doświadczenie (warunek konieczny )
  • znajomość rynku i narzędzi e-commerce
  • znajomość branży wydawniczej mile widziana
  • znajomość przepisów prawa dotyczących sprzedaży przez Internet
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • wykształcenie co najmniej średnie

Oferujemy

  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • miła atmosferę

Prezentacja firmy

Firma TROY DYSTRYBUCJA istnieje od 1997 roku i jest liderem w dys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi