Pracownik do wykonywania specjalistycznych prac ziemnych

GSU Inter-Work Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

GSU INTER-WORK sp.zo.o
satysfakcja i bezpieczeństwo

Nasza agencja powstała w odpowiedzi na ciągle rosnące zainteresowanie Polaków pracą i życiem za granicą a także na rosnące zapotrzebowanie u zagranicznych pracodawców na dobrych fachowców z Polski
Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa pracy u pracodawców zagranicznych.
Rekrutujemy pracowników do sektrów produkcyjnych, rolniczych, ogrodniczych, hotelarskich i turystycznych. Poszukujemy osób zarówno do typowych prac sezonowych o charakterze wykonawczym a także specjalistów z różnych dziedzin.
Działamy legalnie w oparciu o certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 10947

Dla naszego zagranicznego klienta, pioniera w dziedzinie rozwiązań technicznych, elektronicznych i mechanicznych stosowanych w przemyśle rafineryjnym, zatrudniającego 26000 pracówników, posiadającego swoje oddziały w Holandii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu i inncyh krajach na całym świecie poszukujemy pracownika do wykonywania specjalistycznych prac ziemnych

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w układaniu kostki brukowej
- wykształcenia techniczne ( budowlane, elektryczne, etc)
- doświadczenie przy pracach drogowych, wykopach, zakładaniu rur, etc.
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-prawo jazdy kategorii B
-dyspozycyjność na długi okres czasu,
-zręczność i dokładność.
-przestrzeganie narzuconych zasad bezpieczeństwa.

oferujemy:
pracę u sprawdzonego klienta
możliwość nabycia doświadczenia w przemyśle rafineryjnym
pracę na dłuższy okres czasu
wynagrodzenie: 9,02 euro brutto/h, po okresie próbnym 9,50, a następnie 10,73.
rzeczywista ilość godzin pracy/dzień wynosi 4h ale płacone jest za 8h/dziennie.
zakwaterowanie: 68 euro/tydzień (czyste i zadbane)
ubezpieczenie: 24 euro/tydzień

Bardzo ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w miejscu wykonywania pracy. Zakładanie masek gazowych, kasków i odzieży ochronnej jest obowiązkowe a nieprzestrzeganie tych zasad grozi zwolnieniem z pracy.
Praca w różnych warunkach pogodowych, na zewnątrz.
na tym stanowisku nie chodzi o szybkość ale o dokładność, ostrożność i bezwględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

REKRUTACJA:
osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wpisując w temacie RAFINERIA

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

NIE GWARANTUJEMY WSPÓLNEGO WYJAZDU ANI ZAKWATEROWNIA DLA PAR

Prezentacja firmy

GSU INTER-WORK sp.zo.o <br/>satysfakcja i bezpieczeństwo <br/> <br/>Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
kilka lat
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji