Pracownik do pracy biurowo-administracyjnej

Asmedica Sp. z o.o.

93-578 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

- koordynacja i nadzór przepływu dokumentów

- przygotowywanie ofert handlowych, przetargowych

- przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

- kontakt z firmą kurierską: zamawianie kuriera, przygotowywanie przesyłek kurierskich

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- dobra znajomość pakietu MS Office
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych, handlowych
- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ASMEDICA Sp. z o. o. - instalacje gazów medycznych<br/> <br/>Waru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta