pracownik do pisania artykułów dot. ubezpieczeń

Aina Travel Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Aina Travel Sp. z o.o. działa w branży turystycznej od 2005 roku. Na rynku Polskim zdobyła silną pozycję z zakresu pośrednictwa wizowego do wszystkich krajów.

Obecnie pilnie poszukujemy osoby znającej się na ubezpieczeniach gł. podróżnych i sportowych.

Co oferujemy?
- Wynagrodzenie na zasadzie umowy o dzieło, do uzgodnienia
- Możliwość dłuższej współpracy
- Zdobycie specjalistycznej i praktycznej wiedzy z zakresu ubezpieczeń podróżnych i sportowych
- Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne podejście do branży turystycznej i nastawionej na rozwój
- Elastyczny czas pracy –
dostosujemy się do Twoich zajęć na studiach
- Pracę w zgranym i młodym zespole

Wymagania

Szukamy:
- studenta/studentki I i II roku SUM studiów powiązanych kierunkowo z ubezpieczeniami (głównie ubezpieczenia podróży, sportowe)
- osoby, która poprawnie posługuje się językiem polskim
- osoby, która w przystępny sposób potrafi wyjaśnić zawiłości związane z tematyką ubezpieczeń
- znajomość tematyki ubezpieczeń jest warunkiem koniecznym! Sprawdzimy to na rozmowie rekrutacyjnej!:)

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
- tworzenie portalu związanego z ubezpieczeniami podróży
- pisanie artykułów związanych z ubezpieczeniami podróży i ubezpieczeniami sportowymi
- przygotowywanie "case study" związanych z ubezpieczeniami

Miejsce praktyk: w centrum Krakowa przy ul. Sereno Fenn'a (na początku, później możliwość zdalnej pracy)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Ready4S (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

O AINA<br/><br/>Podróże z nami nie mają ograniczeń! Firma Aina Tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia