pracownik do obsługi sklepu internetowego

iTB

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy szukamy nowego pracownika na stanowisko obsługi sklepu internetowego.

Podstawowe zadania i obowiązki:
-głównie praca przy komputerze, obsługa sklepu internetowego,
-obsługa klientów, realizacja zamówień, obsługa ewentualnych reklamacji,
-obsługa FanPage'a na Facbook'u,
-przygotowywanie nowych produktów do sprzedaży (opisy, zdjęcia),
-przygotowywanie produktów do pakowania i wysyłki,
-pakowanie i nadawanie przesyłek,
-kontrola stanów magazynowych oraz terminów przydatności do spożycia produktów.

Wymagania

-biegła znajomość Internetu i obsługi komputera,
-orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Mile widziane:
-oświadczenie na podobnym stanowisku,
-doświadczenie w obsłudze i sprzedaży na Allegro,
-znajomość platformy sprzedażowej Shoper i/lub programu wFirma,
-wiedza z zakresu informatyki, programów graficznych (Adobe Photoshop), technik promowania w e-commerce,
-znajomości rynku eCommerce,
-wiedza z zakresu ekonomii i/lub księgowości,
-zainteresowanie zdrowiem, zdrowym odżywianiem.

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę,
-możliwość rozwoju,
-stałe wynagrodzenie,
-niezbędne narzędzia do pracy,
-miłą atmosferę w zgranym zespole,
-zniżki na nasze produkty.

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny oraz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny).

Prezentacja firmy

Sklep internetowy ze zdrową, ekologiczną żywnością i kosmetykami. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne