Pracownik do obróbki grafiki i prac biurowych- STAŻ

Ośrodek Szkolenia Kierowców Abes

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy stażystę do obróbki grafiki i do pracy biurowej
Firma zajmuje się szkoleniem kierowców i tworzeniem programów multimedialnych do szkolenia.

Poszukujemy osoby do pomocy przy tworzeniu programu komputerowego. Oraz do pracy biurowej konieczna jest więc biegła znajomość obsługi komputera ze wskazaniem na grafikę komputerową i obróbkę video.
Oraz
- telefoniczne kontakty z klientami
- oferty
- obieg dokumentów
- poczta
- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
- pozyskiwanie nowych klientów

Oczekujemy zainteresowania tematyką informatyczną i chęci do nauki, znajomości programów takich jak, Gimp, Sony Vegas Studio.

Oferujemy odbycie stażu z Urzędu Pracy, kandydat musi więc spełniać następujące warunki:
- wiek do 29 lat,
- osoba zarejestrowana w PUP Częstochowa trwale bezrobotna

Zapraszamy do współpracy

Wymagania

- Biegła obsługa komputera
- Programy graficzne min GImp
- Programy do obróbki video- Sony Vegas Studio
- Pakiet Office
- Zainteresowanie tematyką informatyczną
- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Chęć do nauki

Prezentacja firmy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Abes" istnieje od 1996 roku.. Podcza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
860PLN - 860PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne