Pracownik do Działu Montażu Reklam

G&G Studio Sp. z o.o.

01-106 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- montaż reklam zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski

- aranżacja powierzchni handlowych w największych galeriach w całej Polsce

- produkcja i rozstawianie stoisk targowych oraz wyklejanie witryn sklepowych

Wymagania:

- dyspozycyjność (praca w delegacji)

- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

- mile widziane doświadczenie w branży, zwłaszcza przy montażu reklam - nie jest to warunek konieczny

- oferujemy pracę osobom bez doświadczenia, ale chętnych do nauki nowego, przyszłościowego zawodu - gwarantujemy wsparcie doświadczonych pracowników

- bardzo dobra organizacja pracy i punktualność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę pełną wyzwań w dynamicznym, młodym zespole

- zdobycie doświadczenia przy montażu reklam oraz aplikacji folii dla renomowanych Klientów

- pracę w dwuosobowej ekipie - z busem do dyspozycji oraz telefonem służbowym

Prezentacja firmy

Grupa G&G Studio Sp. z o.o. (G&G Studio i DRUK24h.pl) od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji