Pracownik do biura handlowego

Megal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W działającej z powodzeniem od wielu lat na rynku polskim firmie potrzebna jest osoba;
*do bieżącej obsługi biura handlowego,
*obsługi klienta polegającej na: odpowiedzi na zapytania, sporządzaniu ofert, podpisywaniu umów,
*ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej,
*koordynacji obiegu dokumentów i zapewnienia właściwego przepływu informacji,
*koordynacji pracy handlowców
*utrzymania porządku na stanowisku pracy jak i w biurze

Wymagania

*min. średnie wykształcenie,
*obsługa urządzeń biurowych,
*umiejętność pracy w zespole,
*dyspozycyjność,
*wysoka kultura osobista,
*osoba nie paląca
*dodatkowym atutem będzie min. rok doświadczenia w biurze handlowym oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Megal od lat znana jest przede wszystkim ze sprzedaży szyb kuloodp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat