pracownik d/s ubezpieczeń

KRAKERS

Wodzisław Śląski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik do spraw ubezpieczeń

Zatrudnię na umowę o pracę osobę do pracy w Agencji Ubezpieczeniowej w Wodzisławiu Śląskim.

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

-zawieranie umów ubezpieczeniowych z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami
-dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów
-utrzymywanie długofalowych relacji z klientem
-powiększanie bazy klientów

Szukamy osób :

-komunikatywnych i łatwo nawiązujących kontakty
-z wysoką motywacją do pracy i samodyscypliną
-doświadczenie w kontaktach z klientami mile widziane
-z wykształceniem średnim lub wyższym - mile widziane kierunki : ekonomia, ubezpieczenia, finanse, bankowość, administracja.

Informujemy, iż skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej Agencji Ubez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia