Pracownik czyszczenia wnetrznosci Holandia

Pran Sp. z o.o.

Cuijk, Katwijk - Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Do zakladu przetworstwa miesnego poszukujemy doswiadczonych pracownikow przy obrobce wnetrznosci wieprzowych i wolowych.

Praca odbywa sie przy tasmie w szybkim tepmpie. Pracownik m.in. czysci jelita, oproznia zoladki, wykrawa zbedne elementy.

Na zakladzie jest dosc nieprzyjemny zapach.

Oferujemy:

- Stawka 9,87 € na godz. brutto
- Praca w systemie II zmianowym

Oferujemy zakwaterowanie, moga byc rowniez osoby z wlasnym mieszkaniem na terenie Holandii

Wymagania

- Doswiadczenie pracy w szybkim tempie przy obrobce wnetrznosci wieprzowych lub wolowych
- Komunikatywny jezyk angielski
- Prawo jazdy
- Mile widziane wlasne auto

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 cy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji