Pracownik chłodni

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę tymczasową w kraju i za granicą.Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: MC/ND/01/15/NL
Branża: praca fizyczna

Informacje o wakacie:
- atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki za pracę w minusowej temperaturze,
- umowa o prace tymczasową,
- zorganizowane zakwaterowanie i dojazdy do pracy na terenie Holandii,
- ubezpieczenie zdrowotne.

- znajomość języka angielskiego,
- zaangażowanie i odpowiedzialność,
- dobra kondycja fizyczna,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki:
- praca na magazynie branży spożywczej,
- zbieranie zamówień,
- praca w temperaturze minusowej (-25 stopni).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.