Pracownik ceglarni - Holandia

OTTO Work Force

Kraków, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje prace w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych zagranicznych klientów poszukujemy osób do pracy w Holandii na stanowisko:

Pracownik ceglarni
Nr Ref.: MC/CEG/08/14/NL
Kraj: Holandia
Miejsce: Kessel

Opis stanowiska pracy:
- układanie kostki brukowej na palety,
- dzienna norma: od 10 do 14 palet, na jedną paletę wchodzi od 350 do 750 sztuk cegieł, średnia waga jednej od 1 do 2,5 kg.,
- praca 8 godzin dziennie, w dużej mierze w pozycji pochylonej.

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- opiekę polskiego personelu.

Wymagania:
- wysoka motywacja,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych, praca w pozycji pochylonej,
- dokładność i zaangażowanie,
- gotowość do wyjazdu od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.