Opis stanowiska pracy

Wrocławskie Centrum Okulistyczne w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Call Center - umowa na zastępstwo:

Do obowiązków pracownika będzie m.in należało:

- Obsługa telefoniczna pacjentów

- Umawianie wizyt lekarskich

- Informowanie o usługach firmy oraz dostępnych systemach ratalnych

- Obsługa elektronicznej skrzynki pocztowej

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku - Warunek konieczny
- Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych (kopiarka, terminal kart płatniczych)
- Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
-znajomość języków obcych: j.angielski, j. niemiecki(mile widziany)

Prezentacja firmy

...od gabinetu <br/>do Kliniki Mikrochirurgii Oczu <br/> <br/> <br/>Od s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia