Pracownik Call Center – włoski, litewski, węgierski, czeski, słowacki, chorwacki

Domino Polska Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Obsługa połączeń oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Nawiązywanie współpracy z klientem zagranicznym
• Przygotowywanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb Klienta
• Koordynacja i obsługa dostaw zamówionych towarów

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja)
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość jednego z języków obcych: włoskiego, litewskiego,
węgierskiego, czeskiego, słowackiego, chorwackiego, bułgarskiego
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w obsłudze klienta lub
sprzedaży)
• Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie, samodzielność
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing