Zależy Ci na rozwoju zawodowym w branży produkcyjnej? Dołącz do grona pracowników międzynarodowej firmy - lidera światowych dostawców przemysłu motoryzacyjnego.

Dla naszego Klienta w Mikołowie poszukujemy 30 osób chętnych do pracy od zaraz. Masz możliwość zdobyć cenne doświadczenie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku. Nie zwlekaj! Zadzwoń! Napisz!

pracownik/ca produkcji

Nr ref.: 41749
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mikołów

Zakres obowiązków:
  • Ręczne składanie wiązek elektrycznych;
  • Dostarczanie komponentów produkcyjnych;
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego.

Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku;
  • Motywacja do pracy;
  • Umiejętność prawidłowego widzenie barw;
  • Doświadczenie przy produkcji - mile widziane;
  • Zdolności manualne, dokładność, umiejętność pracy zespołowej.

Oferta:
  • Praca w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, na pełny etat;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość uzyskania stałego zatrudnienia w strukturach Klienta.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)