Masz doświadczenie w pracy w magazynie? -  Rozpocznij pracę w ogólnopolskiej hurtowni farmaceutycznej. Polski kapitał, 25-letnia tradycja i nowoczesne rozwiązania.

W tym momencie poszukujemy minimum 3 osób do pracy od zaraz! Dołącz zespołu już dziś

pracownik/ca magazynu

Nr ref.: 2713
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice, Zawodzie

Zakres obowiązków:

  • prace magazynowe
  • przygotowywanie produktów do wysyłki
  • praca z dokumentacją magazynową

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy
  • dyspozycyjność - praca na trzy zmiany, także w niektóre weekendy
  • duża motywacja i chęci do pracy
  • uczciwość
  • sumienność

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  tymczasową na czas określony
  • stała stawka godzinowa i możliwość wypracowania premii
  • możliwość stałego zatrudnienia bez pośrednictwa agencji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)