Chcesz rozpocząć pracę w stabilnej firmie produkcyjnej? Zależy Ci na długoterminowym zatrudnieniu i możliwości rozwoju? Dołącz do kilkusetosobowego zespołu już dziś! APLIKUJ!

Poszukujemy 50 osób na nowo otwartą linię produkcyjną, do fabryki w Siemianowicach Śląskich-Czeladzi. Możesz mieć wpływ na przebieg procesu produkcyjnego jednego z najważniejszych elementów wyposażenia do każdego samochodu!

pracownik/-ca linii montażowej

Nr ref.: 40394
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:
  • montaż komponentów produkcyjnych
  • praca przy maszynach
  • kontrola jakości

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • chęć do pracy
  • dogodny dojazd

Oferta:
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku pracy i z dogodną lokalizacją. Możliwy dojazd z: Siemianowic Śląskich, Piekar Śląskich, Bytomia, Chorzowa, Katowic, Czeladzi, Będzina.
  • umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie podstawowe + premie!
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)