Pracownik budowy- kierowanie ruchem

IWNISE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

STANOWISKO: KIEROWANIE RUCHEM NA PLACU BUDOWY

MIEJSCE PRACY – WARSZAWA. – Centrum.

WYKSZTAŁCENIE: zawodowe lub średnie techniczne.

WYMAGANIA: Pozwolenie na pracę w Polsce, dobry - komunikatywny język polski, Doświadczenie w pracy na dużych budowach,

MILE WIDZIANE: prawo jazdy będzie atutem lub znajomość zasad ruchu,

Poszukujemy pracownika do pracy na budowie w centrum Warszawy.

Zakres stanowiska: kierowanie ruchem na placu budowy.

Zapewniamy: przeszkolenie w ośrodku ruchu drogowego, prace na pełny etat, wymagane środki ochrony osobistej bhp ( ubranie).

Termin podjęcia pracy: od zaraz z terminem do 2 lat.

Atrakcyjne wynagrodzenie 4200,00 zł brutto plus możliwość znacznej liczby nadgodzin.

Wymagania: odpowiedzialność i sumienność, posiadanie prawa jazdy (znajomość podstawowych zasad ruchu drogowego).

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna