Pracownik budowlany

ibudhaus 9

OPOLE, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuje pracownika do ekipy montażowej stawiającej domy mieszkalne w systemie kanadyjskim. Potrzebujemy pracownika z doświadczeniem przy wykonywaniu elewacji i zacieraniu. Praca na terenie województwa opolskiego i śląskiego. Proszę wysyłać Cv na adres mailowy , skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Doświadczenie przy wykonywaniu elewacji.

Prezentacja firmy

Przedstawiciel regionalny producenta domów energooszczędnych i pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 000PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie