Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w rozwijającej się firmie - JH Constructions Sp. z o.o.

Praca gównie w delegacji - Warszawa oraz na miejscu w okolicach Nowego Sącza.

Praca od zaraz, umowa o pracę.

Obecnie realizujemy kontrakty w Puławach, Klimkówce oraz Warszawie.

UWAGA - ROZMOWY KWALIFIKACYJNE PRZEPROWADZAMY W SIEDZIBIE FIRMY - NOWY SĄCZ.

Wymagania

Poszukujemy osób rzetelnych z doświadczeniem na budowie posiadających umiejętności z zakresu (jeden lub wiele z wymienionych) : ciesielka, zbrojenie żelbet, fundamentowanie, ocieplenia, brukarze, prace wykończeniowe, inne prace ogólno-budowlane.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, NIE ZWLEKAJ - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Prezentacja firmy

JH Constructions Sp. z o.o. jest młodą, efektywnie się rozwijającą firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie