Pracownik budowlany z językiem hiszpańskim

FCJ Budownictwo Polska Sp. z o.o.

Końskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Hiszpańska firma FCJ Budownictwo Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika budowlanego (preferowane prace brukarskie) na budowę obwodnicy miejscowości Końskie.
Po zakończeniu budowy możliwa dalsza współpraca.

Wymagana zaawansowana znajomość języka hiszpańskiego, w szczególności wymagamy znajomości słownictwa związanego z prowadzeniem prac budowlanych (prace ogólnobudowlane, a w szczególności brukarskie).

Prezentacja firmy

FCJ Budownictwo Polska Sp. z.o.o. jest polską, nowo utworzoną s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie