Pracownik budowlany, posadzkarz

Polish Pavings

80-809 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy na budowie przy wykonywaniu posadzek betonowych przemysłowych, posadzek żywicznych, posadzek dekoracyjnych jak również przy pracach malarskich, szalunkach, zbrojeniu, betonowaniu.

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w wykonywaniu posadzek betonowych i żywicznych jak i pracach wykończeniowych typu: szpachlowanie, malowanie.

Przyjmiemy również ludzi chętnych do pracy i nauki nowych umiejętności.

Oferujemy udział w ciekawych przedsięwzięciach oraz zdobywanie nowego doświadczenia zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z profilem firmy POL-PAVE

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi kompleksowego wykonania prac posadzkarskich w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie