Pracownik Budowlany / Cieśla / Stolarz budowlany - b.d. warunki! z j. angielskim

Teamvikaren Polska Sp. z o.o.

Katar, zagranica

Opis stanowiska pracy

Teamvikaren Polska sp. z o.o. dla swojego Klienta z Wielkiej Brytanii, poszukuje budowlańców ( prace remontowe/wykończeniowe), cieśli/stolarzy budowlanych.
Projekt realizowany w Katarze.

Poszukujemy osób znających j. angielski, ale także dopuszczamy możliwość zakwalifikowania par, ekip fachowców, w których przynajmniej 1 osoba na 2 kandydatów zna j.angielski.w stopniu przynajmniej komunikatywnym ( znających język branżowy).

Oferujemy:

-The project will last for 11 months on the Qatar international airport.
-Working hours are ca. 12 hours (6 days a week)
-The pay for work is 8£ per hour (55-66 hours week : £440 - £530 per week)
-The breaks to return home would be every 8 to 12 weeks for 1 to 2 weeks
-All costs for flights, visa’s, food and accommodation are covered

Wymagania

-We are looking for people who can plaster, tape and join, dry line, ceiling fix and do some high level joinery works.
- Experience - min. 5 years
-We are looking for English speakers however if there is a pair of people and one speaks English and the other does not we would be to accept that.
-Self motivated and with good communication skills.

If You are interested please send us your CV in English.

Prosimy o zgłaszanie się osób, które są gotowe rozpocząć prace pod koniec kwietnia 2013 roku.

Dodatkowo informuję, że wybrane osoby będą musiały stawić się na rozmowę z naszym angielskim Klientem na Interview w naszej firmie w Szczecinie na początku kwietnia.

Agencja pracy jest wpisana do rejestru agencji tymczasowej prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 8680.

Prezentacja firmy

TeamVikaren Polska z siedzibą w Szczecinie jest spółką z kapitałe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
ok 11 miesięcy
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie