Opis stanowiska pracy

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów/-tki na stanowisko:

Pracownik biurowy
Miejsce Pracy: Görlitz

Opis stanowiska:
-sprzedaż internetowa artykułów z branży hydraulicznej;
-kompleksowa obsługa sprzedaży internetowej (telefoniczna i mailowa obsługa klienta, kontakt z kontrahentami);
-wysyłka paczek kurierem;

Oferujemy:
-możliwość długofalowego, stabilnego zatrudnienia;
-zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
-niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
-znajomość obsługi komputera;
-bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania;
-swoboda językowa w mowie i piśmie;
-samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność;

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa