Pracownik biurowy

TaxNet Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem pracownika będzie kontaktowanie się z kontrahentami oraz wprowadzanie danych w systemie bazodanowym pracodawcy. Pracujemy w biurze firmy w Tychach (Wilkowyje) - czas pracy jest ruchomy i zależy od preferencji pracownika (rozpoczęcie między 7.00 a 9.00), 8 godzin dziennie. Nie pracujemy w weekendy.

Kontaktujemy się z kontrahentami głownie za pośrednictwem poczty elektronicznej, ustalanie szczegółów telefonicznie. Osobiste kontakty z klientami i kontrahentami należą do rzadkości - firma prowadzi działalność wyłącznie w Internecie.

Praca odbywa się w zespole około dziesięciu osób.

Wymagania

Oczekujemy od kandydata ponadprzeciętnej umiejętności posługiwania się językiem polskim - pisanym i mówionym, nienagannej ortografii, umiejętności koncentracji, staranności i skrupulatności, systematyczności.

Niezbędna jest podstawowa znajomość obsługi komputera (edytor, arkusz kalkulacyjny, poczta elektroniczna).

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się dostarczaniem treści i produkcją oprogramowania w bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne - po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta