Opis stanowiska pracy

Do obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało:

  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą oraz wewnętrznym obiegiem dokumentów i informacji,
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją Spółki,
  • Kontrola kosztów administracyjnych,
  • Obsługa systemu monitorowania obecności i czasu pracy,
  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki,
  • Współpraca i wspieranie pracy innych działów firmy,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz,
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doskonałej organizacji pracy własnej,
  • Rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych,
  • Znajomości programów Word i Excel.
  • Terminowości, skrupulatności.
  • Wykształcenia wyższego.

Prezentacja firmy

Drukarnia Fleksograficzna w branży opakowań dla przemysłu spożywczego, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta