Opis stanowiska pracy

ABC Czepczyński Sp. z o.o. Sp. K. - specjalizujemy się w organizacji transportu na terenie całej Europy. Swoim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i pełną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia do dostarczenia ładunku do odbiorcy. Stosujemy innowacyjne rozwiązania i technologie, które wykraczają ponad dotychczas oferowane standardy działania w branży. Dzięki wysokiej jakości usług, skuteczności oraz wiarygodności obsługujemy już ponad 2 tysiące firm. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych Klientów oraz stabilnym i godnym zaufania pracodawcą. Posiadamy oddziały w takich miastach jak: Poznań, Międzychód, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Warka i Olsztyn. Jest nas coraz więcej, w związku z tym ogłaszamy nabór do oddziału w Międzychodzie na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Obowiązki:
• Mailowy i telefoniczny kontakt z zagranicznymi klientami
• Tworzenie pism do klientów
• Tworzenie raportów swoich działań
• Współpraca z działem spedycji, księgowości i prawnikiem,
• Sporządzanie statystyk i analiz na potrzeby Zarządu,

Wymagania

W efektywnym wykonywaniu zadań na pewno pomoże Ci:
• Szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swoboda rozmów telefonicznych
• Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
• Odpowiedzialność, konsekwencja i zaangażowanie w działania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie oferujemy:
• Zatrudnienie na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00,
• Doświadczenie w renomowanej firmie z kapitałem polskim,
• Pracę w rodzinnej firmie z zasadami: work life balance,
• Możliwość angażowania się w akcje charytatywne takie jak: Szlachetna Paczka i WOŚP.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym wzorem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

ABC–Czepczyński Sp. z o.o. S. k. od kilkunastu lat świadczy usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne