Opis stanowiska pracy

Firma GS Auditors sp. z o.o., w związku z intensywnym rozwojem spółki poszukuje osoby na stanowisko Pracownik biurowy. Zatrudniona osoba będzie dedykowana do obsługi jednego z naszych Klientów - międzynarodowej korporacji z branży nowoczesnych technologii.

Lokalizacja: Kraków

Podstawowe obowiązki

- przegląd i analiza dokumentacji klienta,

- wparcie procesów biznesowych klienta,

- współpraca z pracownikami klienta.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i znajomości języków obcych: od 2500 do 8000 netto,

- możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,

- pakiet benefitów pozapłacowych (LuxMed, MultisportBenefit),

- przyjazną atmosferę i wsparcie koleżanek i kolegów.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami/tkami.

Wymagania

Wymagania rekrutacyjne

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B2),

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i bankowość, ekonomia, prawo, administracja, filologia,

- wysokie zdolności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne,

- dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane (nie obowiązkowe):

- znajomość dodatkowego języka obcego (niemiecki, francuski, włoski, hiszpański lub holenderski),

- doświadczenie w zakresie: kadr i płac bądź rekrutacji w środowisku międzynarodowym.

Prezentacja firmy

Istniejąca od 2004 roku firma GS Auditors sp. z o.o. Nasza firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa