Pracownik biurowy

Work Service

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
- bieżąca obsługa klienta;
- kontakt telefoniczny z Klientem
- obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej
- obsługa poczty elektronicznej
- wprowadzanie danych do systemu
- prowadzenie dokumentacji
- wsparcie działu rekrutacji
- wszelka inna pomoc z zakresu prac biurowych

Wymagania:
- dobra znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność
- punktualność
- sumienność
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
- mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju
- narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
- dobrą atmosferę

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat