Pracownik biurowy

Pikselomania

44-325 Mszana, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Pikselomania poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Biurowy.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • utrzymywanie porządku w dokumentacji, kompletowanie, segregowanie oraz rejestrowanie pism i
  • korespondencji
  • archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • korzystanie z urządzeń biurowych (komputer, drukarka, telefon, fax).
  • obsługa klientów i interesantów
  • dbanie o należyty przepływ informacji w firmie
  • utrzymywanie kontaktów z klientami i partnerami firmy

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU PRACY MIN. 2 LATA
  • BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA - UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW MS OFFICE
  • UMIEJĘTNOŚĆ SPORZĄDZANIA OFERT HANDLOWYCH
  • PRAWO JAZDY KAT B
  • DOSKONAŁE KOMPETENCJE KOMUNIKACYJNE I INTERPERSONALNE
  • UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI CZASU I PRACY WŁASNEJ, WIELOZADANIOWOŚĆ.
  • JĘZYK ANGIELSKI - STOPIEŃ KOMUNIKATYWNY

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, działającą w branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa