Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• dbanie o relacje z obecnymi klientami Firmy

• rozwój sieci sprzedaży

• dbanie o wizerunek Firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług

• wsparcie pracy działu rekrutacji i administracji

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

• znajomość języka hiszpańskiego na poziomie B1

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane

• łatwość nawiązywania kontaktów

• prawo jazdy kategorii B

• gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • pracę na cały etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

Oferujemy:

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat